logo lublin catering

Catering Sielsko Anielsko

Lublin, Rynek Starego Miasta 17, tel. 603 412 603

facebook google plus
newsletter
catering

Anielski catering to młoda prężnie rozwijająca się firma stworzona przez właścicieli znanej i cenionej w Lublinie restauracji Sielsko Anielsko.

Pasja gotowania, wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasz catering zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. I to właśnie oni są naszymi najlepszymi nauczycielami.

Dlaczego warto?

Wybierając nasze usługi cateringu, dajemy Państwu:

* gwarancję jakości
Jako jedyni w Lublinie gwarantujemy wyśmienite potrawy z najwyższej jakości produktów w rozsądnych cenach.

* pewność i niezawodność
Z nami mogą być Państwo pewni nie tylko najlepszych dań, ale i obsługi. Przemawia za nami ponad 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, a także zaufanie niezliczonej ilości Klientów.

* oszczędność
Anielski catering to propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzić swój czas i pieniądze!

Jeśli catering w Lublinie, to tylko z Cateringiem Sielsko Anielsko!

Restauracja

Wyróżnia to sukces restauracji Sielsko Anielsko. Ta lubelska restauracja powstała w 2004 roku, a jej właściciele działają w branży gastronomicznej od 1993 roku. Byli twórcami takich znanych miejsc w Lublinie, jak Restauracja Atmosfera, Babski Świat czy legendarny Klub Muzyczny MC'.

Restauracja Sielsko Anielsko jest znana z wyśmienitej kuchni polskiej i kresowej. Serwujemy też jedzenie w stylu włoskim, angielskim i amerykańskim. Bez względu na styl kuchni - dania są równie smaczne.

Naszą restaurację docenili dziennikarze Lubelszczyzny. Otrzymaliśmy nagrodę - "Złota Łyżka" - dla najlepszej restauracji regionu południowo-wschodniego za rok 2010/2011.

Szukasz prawdziwej restauracji? Lublin - restauracja Sielsko Anielsko spełni Twoje wymagania!

Zapraszamy na Rynek Starego Miasta 17, Lublin.

Legendarne dania

Wybierając nasz catering w Lublinie, mogą Państwo wybrać ulubione dania naszych klientów, które oczarują wszystkich gości.

Legendą stała się już golonka w sosie karmelowo-czosnkowym, bardzo popularny wśród naszych gości jest chrust drobiowy - to kawałki piersi kurczaka zapiekane w cieście, słyniemy także z zapiekanek serwowanych na patelni: ziemniaczana z grzybami, mięsna w sosie pomidorowym oraz brokułowa z kurczakiem.

Pyszne są nasze polędwiczki z jabłkami i borowikami, a deser śliwkowo-gruszkowa kruszonka to prawdziwa legenda kulinarna Lublina.